אודותינו

אודותינו

משפחתי מתגוררת בראש העין. בטווח של קילומטרים אחדים מביתנו נמצאים סניפים של מספר רשתות שיווק גדולות כגון שופרסל, מגה, רמי לוי, ויקטורי, ואחרים. מגוון המוצרים הנמכרים בחנויות אלה זהה פחות או יותר, ולמעט פירות וירקות שאותם אני מעדיף לקנות בסניף ספציפי, לגבי יתר המוצרים אין לי כל העדפה היכן לקנות. לי ולבני ביתי ממש לא משנה מאיזו חנות הגיעו הקורנפלקס, הזיתים או הבמבה שהם אוכלים.
לא אחת קרה לי שנמלאתי תחושת החמצה כאשר ביצעתי קניה שבועית גדולה באחת החנויות, ולמחרת הייתי צריך לבצע השלמות קטנות (למשל, כי שכחתי משהו, או כי אחד הילדים נזכר ברגע האחרון - וזה תמיד קורה ברגע האחרון - שצריך להביא משהו לבית הספר, או מכל סיבה אחרת). לצורך ההשלמות הקטנות האלה רעייתי או אני היינו עוברים בדרך מהעבודה בחנות כלשהי, ואם זו היתה חנות אחרת מזו שבה עשינו את הקניה הגדולה, אזי תמיד, אבל תמיד, הייתי מגלה שבחנות הזו, השניה, המוצרים עולים פחות מאשר בחנות הראשונה, שבה קניתי. במילים אחרות, "יצאתי פראייר".
מאותו רגע הייתי מתחיל לבצע את הקניות בחנות השניה. אך זה לא הועיל, כי אם במקרה יזדמן לי לבקר מסיבה כלשהי בחנות הראשונה, אני אגלה שהמחירים השתנו ועכשיו דווקא שם יותר זול. מין חוק מרפי שכזה.
אילו רק יכולתי לדעת, לפני הקניה השבועית הגדולה, היכן המחירים זולים יותר, יכולתי מראש לבחור לקנות שם, ובכך לוודא שקניתי במקום הזול ביותר.
אתר זה הוקם כדי לענות על הצורך הזה בדיוק !
האתר מיועד לכל האנשים כמוני, אשר משתדלים לנהוג בתבונה ולחשב את צעדיהם מראש. האתר מאפשר לבדוק את מחירו של כל מוצר, בכל אחת החנויות של הרשתות הגדולות באיזור מסוים, ובאופן זה לבחור את המקום שבו עריכת הקניות היא המשתלמת ביותר. המחירים באתר מתעדכנים אחת לכמה שעות.
האתר מיועד לתועלת הציבור, ולפיכך השימוש בו, לצורך שאינו עסקי, הוא חינם, ותמיד ישאר כזה.
מקורם של נתוני המחירים המוצגים באתר, הוא בפרסומי הקמעונאים עצמם. נודה לכם מאוד אם תדווחו לנו על כל טעות או בעיה שאתם מוצאים, או סתם הצעה שאתם רוצים להציע.
אתם יכולים לכתוב לנו בקישור הזה.

דובדבן

מה זה chp ?

קראתי פעם באיזה מאמר באנגלית, שאנשים שעוברים מחנות לחנות ובכל אחת קונים רק את מה שבמבצע, נקראים cherry pickers. בתרגום לעברית, קוטפי דובדבנים. מדובר בצרכנים נבונים ביותר (אם-כי בעלי זמן פנוי בשפע, כנראה) אשר עוברים בין החנויות ודואגים בכל אחת לבחור את ה"דובדבן", קרי, את העסקה המשתלמת ביותר.
לפיכך בתחילה רציתי לקרוא לאתר cherry pickers. לאחר מחשבה, החלטתי שהשם ארוך מדי, ולדוברי העברית עלולה להיות בעיה לאיית אותו נכון.
אז קיצרתי אותו ל- chp. אני אוהב את השם הזה כי יש לו צליל קל להגיה והוא גם מזכיר את המילה האנגלית cheap – זול.
© כל הזכויות שמורות ל- chp מפת אתר